Квитки
Токсік

Img

Пам'ятаєш як ти співав в караоке на минулому "Токсіку"? Або як під час приємної розмови ти почув свій улюблений трек Брітні Спірс і вже не зміг зупинитися? Бейбі, ти тут не один!

Раз на 3 місяці на небосхилі з'являється зірка під назвою "Токсік" і символізує про повернення найтоксичнішої вечірки Києва. Містична феєрія в загадковому лісі або заборонені задоволення? Вирішувати тобі. Наші артисти приготували тобі найкращий пакет задоволень, в якому зібрали найбуремніші хіти твоїх шкільних дискотек та того самого кнопкового телефону, який доживає свої дні в шухляді.

Benny Benassi, Madonna, Kylie Minogue, Backstreet Boys, Eminem, 50 Cent - уся ця золота класика чекає на тебе 21 жовтня в 17:00.

На цей раз ми стали трохи компактніше, але набагато потужнішими. Тебе будуть чекати 2 сцени:

  • у ВОГНИКУ ми почнемо з реп-лайва від Райчу, а закінчимо танцювальним шоу та трансом

  • у КАРАОКЕ тебе буде чекати Саша Кугат, яка дозволить тобі потримати мікрофон та заспівати всі свої брудні фантазії при умові твого донейшну на потреби наших друзів-військових

Чек зіс аут!

ТУЧА (dj set)

JEZUSMAN (live show)

РАЙЧУ (live)

KAWASAKI DRIFT

KISS ALLAH

KUGAT (karaoke)

Дата: 21.10.2023 Початок: 17:00 Локація: Vognyk Bar

18+

LIMITED CAPACITY

  • Якщо ви ведете себе неадекватно або находитесь в стані алкогольного або наркотичного сп‘яніння, адміністрація бару «Вогник» залишає за собою право не впустити вас у заклад, навіть при наявності квитків, без права на їх повернення!

Продажі закрито


* Після оплати на вказаний вами e-mail буде висланий лист з QR-кодом, який необхідно буде пред'явити на вході. Зверніть увагу, що в разі використання поштового сервісу Gmail лист з квитком може потрапити в папку "Сповіщення", "Промоакції" або "Соцмережі".