Квитки
Токсік

Img

Фестиваль поп-культури та нетрадиційного і гумористичного підходу до скарбів поп-сцени 90х та 00х «Токсік» набирає шалені оберти.
Rihanna, Pussycat Dolls, Kesha, Jay-Z, Timbaland, Pitbull. Звучить знайомо? Ми тайком викрали твій старий кнопочний телефон та згрузили всі треки на наш великий звук. Тепер головне не зупиняйся танцювати.

Нагадуємо, що тебе чекає всередині:

Сцена «Вогника» захостить всі хіти світу та стане домівкою для всіх твоїх guilty pleasure треків.

На «Арсеналі» тебе чекає ретельно відібрана підбірка сучасних і актуальних поп-виконавців України. Вести це запальне шоу будуть наші 2 нових ведучих - MC Yoxden та MC Микола Серпень.

Між сценами ти знайдеш чарівну домівку під назвою «Караоке», в якій тільки ти та твої подружки будуть знати що відбувається.

А тепер подивись сюди, друже!

MC Yoxden
MC Микола Серпень
Kugatessa
Райчу
Love, Mary
Lowcost49
Kawasaki Drift
S
3IN
DJ Mavr
Kiss Allah

…і, можливо, це ще не фінал…

Дата: 05.08.2023
Початок: 17:00
Локація: Vognyk / Arsenal XXII

18+

  • Якщо ви ведете себе неадекватно або находитесь в стані алкогольного або наркотичного сп‘яніння, адміністрація бару «Вогник» залишає за собою право не впустити вас у заклад, навіть при наявності квитків, без права на їх повернення.

Основна хвиля 400 UAH

* Після оплати на вказаний вами e-mail буде висланий лист з QR-кодом, який необхідно буде пред'явити на вході. Зверніть увагу, що в разі використання поштового сервісу Gmail лист з квитком може потрапити в папку "Сповіщення", "Промоакції" або "Соцмережі".