ENTOURÁGE - 26.11 - TEN WALLS

He’s back! 26.11 Ten Walls у Києві!

Надвідомий литовський продюсер зі світовою славою, Маріо Басанов (aka Ten Walls). Його фірмове звучання – це мистецтво органічно поєднувати електронні мотиви із класикою, nu-jazz, indie… Найвідоміший трек - Walking with Elephants вже давно був визнаний еталоном такого міксування. Він вже давно керує власним лейблом Runemark Records, а його треки вже побачили світ на Innervisions, Ritual, BOSO та Memento.

Він вже завоював любов Амстердаму, Ібіци, Лондону, Tomorrowland-у та нашого Києва, який стане останною ланкою його осіннього туру. І ми зустрічаємо його не на масштабному фестивалі, а у затишному PM HALL.

На цю дату ми радикально змінюємо простір. До ваших послуг - 2 бари, chill out зона у ресторані, backstage, амфітеатр із депозитами та 2 VIP зони. Ми також подбали про звук та світло – та залучили інженерів-фанатів справжного техно та хаусу до оздоблення.

Це буде ніч творчого хуліганства і танців.

https://soundcloud.com/tenwallsmusic

local support:
A.FLEMING
BOLOTIN
EVKA
NOVIKOVA

АДРЕСА: Паркова дорога, 16a, Київ
ІНФО: 097 098 4271
ДЕПОЗИТИ: 068 770 1111
ПОЧАТОК О 23:00


P.S.: ВЕСЬ ПЕРСОНАЛ ЗАКЛАДУ ПРОЙШОВ ПОВНИЙ КУРС ВАКЦИНАЦІЇ, МИ ПРАЦЮЄМО В РАМКАХ ДІЮЧИХ КАРАНТИННИХ НОРМ ТА ПРАВИЛ. ДЛЯ ВСІХ НАШИХ ГОСТЕЙ ВХІД НА ВЕЧІРКУ ДОСТУПНИЙ:
- ЗА НАЯВНОСТІ НЕГАТИВНОГО ПЦР ТЕСТУ
- ЗА НАЯВНОСТІ ПАСПОРТУ ВАКЦИНАЦІЇ
- ЯКЩО ПРОЙТИ ЕКСПРЕС ТЕСТ НА МІСЦІ

EARLY BIRDS (SOLD OUT)
FIRST RELEASE (SOLD OUT)


* Після оплати на вказаний вами e-mail буде висланий лист з QR-кодом, який необхідно буде пред'явити на вході. Зверніть увагу, що в разі використання поштового сервісу Gmail лист з квитком може потрапити в папку "Сповіщення", "Промоакції" або "Соцмережі".