Квитки
Сплеск 23/09/23

Img

Сплеск - свіжий погляд на електронні вечірки міста, оскільки час диктує свої умови і електронна сцена потребує нових рішень.

Танцювальна подія протягом дня - виклик який ми прагнемо подолати та закріпити як формат. Вечірка відбуватиметься на переході між теплою та прохолодною порою року, і прагне принести відвідувачам відчуття безпеки та свободи.

Наша ціль - розігріти серця жвавою музикою та створити середовище для вільного та щирого спілкування. Ми також ставимо перед собою завдання збалансувати фінансову стабільність такого виду подій та залучення коштів людей для підтримки ЗСУ.

Вирішити ми це прагнемо повністю покриваючи основні витрати події без компромісів та переказом 100% прибутку від заходу на потреби фонду Musicians Defend Ukraine.

Ми раді запросити всіх і кожного хто хоче провести цей день із нами, витанцювати всю внутрішню напругу, провести літо запросивши осінь та відчути тепло людського спілкування. Сплеск!* Після оплати на вказаний вами e-mail буде висланий лист з QR-кодом, який необхідно буде пред'явити на вході. Зверніть увагу, що в разі використання поштового сервісу Gmail лист з квитком може потрапити в папку "Сповіщення", "Промоакції" або "Соцмережі".