Квитки
Sonic Weapons w/ Komponente, Luschn, Andrew Valevsky

Img

У березні 2023-го Andrew Valevsky та Sasha Zlykh запустили благодійну компіляцію Sonic Weapons of Love, зібравши задля благої мети не просто купу українських та закордонних продюсерів, а насамперед команду друзів.

Дружньою буде і вечірка у Tsekh.33, на якій 23-го вересня зіграють двоє учасників проекту і його співзасновник. Ця подія планувалась ще у липні, але через ряд обставин змістилась на фінал "оксамитового сезону". Головне, що у тому ж крутому складі!

З міста-героя Харкова примчить Слава Komponente - ветеран української сцени, діджей і продюсер з багаторічним досвідом, один із "хрещених батьків" харківського андерграунду, засновник вінілового імпринту Tvir Records, а також 1/2 лейблу Trance Pandemic.

Компанію йому складе не менш серйозний столичний фахівець. У Цеху вперше зіграє Міша Luschn - діґер, продюсер, куратор лейблу Noneside, резидент Mystictrax, ведучий авторського шоу на Gasoline Radio і просто музичний трікстер.

23.09 // 16:00 - 22:00

TSEKH33
Одеса, Канатна, 6

Komponente (Tvir, Trance Pandemic)
Luschn (Mystictrax, Noneside)
Andrew Valevsky (Sonic Weapons, Argument)

Pre-sale: 250 / 300
On door: 400

FC/DC 18+


Зв'язатися з організаторами:
Instagram


Квитки закінчилися

* Після оплати на вказаний вами e-mail буде висланий лист з QR-кодом, який необхідно буде пред'явити на вході. Зверніть увагу, що в разі використання поштового сервісу Gmail лист з квитком може потрапити в папку "Сповіщення", "Промоакції" або "Соцмережі".