НА ЧАСІ х Chervona Kalyna

Img

Рік повномасштабної війни переконливо засвідчив: ми здатні жити не в перечікуванні, а у творчості - натхненно і яскраво. Так жила і творила мисткиня Любов Панченко, яка народилася в Бучі напередодні Другої світової війни, в дорослому віці переслідувалась КДБ та, на жаль, не витримала торік окупації рідної Бучі. Художниця залишила по собі неоціненний мистецький доробок. Її творчий шлях уособлює жагу до життя попри надскладні виклики. І обґрунтовує нашу здатність вриватися там, де від нас чекають забуття.

Тож наступний захід На Часі, створений спільно з Chervona Kalyna, Arsenal XXII та Vognyk ілюструємо роботою Панченко.

Chervona Kalyna — радіо про українську музичну культуру всіх часів. Цього разу Chervona Kalyna фокусується на найбільш виразних артистах сучасної популярної сцени України. Жодних несподіванок. Адже ви точно знаєте пісні, які лунатимуть того дня на трьох сценах. Також будуть і традиційні активності як тату-марафон, мистецький ярмарок, лекції та виставка сучасного мистецтва. А поки встигніть придбати перші квитки за найнижчою ціною.

Коли: 11 та 12 березня,14:00 — 21:00
Де: вулиця князів Острозьких, 2

Early birds (2 дні) - sold out.


Квитки закінчилися

* Після оплати на вказаний вами e-mail буде висланий лист з QR-кодом, який необхідно буде пред'явити на вході. Зверніть увагу, що в разі використання поштового сервісу Gmail лист з квитком може потрапити в папку "Сповіщення", "Промоакції" або "Соцмережі".