Фестиваль kontrabass vs 4.5.0

Img

Про захід:
6 травня у Львові відбудеться одноденний фестиваль організований у колаборації двох культурних організацій kontrabass promo та 4.5.0. У лайнапі — оригінальні електронні та навколо-електронні проєкти країни.

Лайнап: Структура Щастя - нова героїня української електроніки, яка за кількістю слухачів на стрімінгах уже давно обігнала поп-артистів першого ешелону

Kurs Valüt - олди локального андеграунду. Корифеї лейблу Dnipropop та мистецької ком’юніті Module. За останній рік встигли зіграти чи не у всіх країнах Європи.

Nestor Selin - львівський електронний інді-поп проєкт, що дебютував лише минулого року, проте стрімко набирає популярність серед зумерів та сміливо випускає фіти з Karoon, Юрієм Бондарчуком та іншими досвідченими артистами. Sad Novelist - флагман вітчизняного думервейву. Пост-панк та романтична лірика полюбилась як школярам, так і музичним критикам.

Ship Her Son - аудіовізуальний пост-індастріал проєкт Антона Шиферсона, який полюбився багатьом за вміння поєднати невинний рецепт борщу начитаний войсботом німецькою мовою – з бездушною електронікою.

Про організаторів: 4.5.0 – молода концертна агенція зі Львова, яка організовує сольні концерти, затишні квартирники і тури для артистів по всій Україні. kontrabass.promo – київська культурна агенція, що займається популяризацією незалежної музики в Україні та закордоном: організація концертів, менеджмент, букінг, видавництво. “Зараз концертній індустрії існувати не просто, адже переважно більша частина зароблених коштів передається на благодійність, а не на розвиток організаторів. Саме тому ми відчуваємо гостру потребу в єднанні з тими, кого до війни вважали конкурентами. kontrabass promo VS 4.5.0 – це водночас і про іронічну внутрішню боротьбу, і – про єднання заради спільної перемоги.” – коментують подію організатори. Частина прибутку відправиться у фонд Musicians Defend Ukraine, який закуповує амуніцію для війскьових. 6 травня 16:00

Час та місце
06 трав., 16:00 – 23:00
FESTrepublic, вулиця Старознесенська, 24, Львів, Львівська область, Україна, 79000


Квитки закінчилися

* Після оплати на вказаний вами e-mail буде висланий лист з QR-кодом, який необхідно буде пред'явити на вході. Зверніть увагу, що в разі використання поштового сервісу Gmail лист з квитком може потрапити в папку "Сповіщення", "Промоакції" або "Соцмережі".