DOTS

Перші Точки нового року відбудуться 21го січня. На вас знову чекають два танцполи різноманітної і якісної музики: вперше в Україні виступить NARCISS — артист із Берліну, що вміло й легко комбінує швидке й напористе техно з трансовими мотивами, чиї треки з'являються в сетлістах діджеїв по всьому світу, а показники в Spotify вже давно перевалили за шестизначні цифри; із Тбілісі прилетить Ksenia Kamikaza, мультидисциплінарна діджейка, географія виступів якої охопила і Європу, і Америку, і Японію; також із мінімалістичним і гіпнотизуючим саундом виступлять дві діджейки з Риги Sabinē та VZ, співзасновник і резидент проєктів Veselka та Kyiv Trance Mission S. A. Tweeman і резиденти формації. Також на вас чекатиме наша фірмова лампова атмосфера і святкування днів народжень Sqeef і, як не дивно, самого проєкту Dots. Так, як виявляється, нам вже шість років :)

Кількість квитків, як завжди, обмежено.

Лайн-ап:


Narciss (Seelen Records, Lobster Theremin, Berlin) // https://soundcloud.com/itsnarciss

Ksenia Kamikaza (Platz fur Tanz, Riga/Tbilisi) // https://soundcloud.com/ksenia_kamikaza

Sabinē (Sublimation.id, Riga) // https://soundcloud.com/sabina-inoyatova

VZ (Sublimation.id, Riga) // https://soundcloud.com/valerijazelve

S. A. Tweeman (Veselka, KTM) // https://soundcloud.com/stastwee

Detcom // https://soundcloud.com/detcom

Kichi Kazuko // https://soundcloud.com/kichi_kazuko

Sqeef (birthday set!) // https://soundcloud.com/sqeef

Mode Luke // https://soundcloud.com/modeluke


Організатори можуть просити надати оригінал паспорту, щоб засвідчити ваш вік.

  • Кількість квитків обмежена. У випадку, якщо всі квитки будуть продані, ви не зможете придбати їх на вході.
  • Купівля квитка передбачає вашу згоду на огляд на предмет заборонених речей.

  • Наявність квитка не гарантує відвідування події, адже у разі наявності підстав вважати, що відвідувач перебуває в стані сильного алкогольного чи наркотичного сп'яніння, має агресивну та конфліктну поведінку, підбурює до ворожнечі, насильства або дискримінації, організатори мають право анулювати вхідний квиток без відшкодування вартості.

  • Повернення квитків не передачене платформою. Запланований час та дата проведення заходу можуть бути змінені, якщо цього вимагатимуть карантинні норм. Зміна часу або дати проведення заходу не є підставою для повернення квитка й відшкодування коштів. Всі квитки залишаються дійсними на нову дату проведення заходу.


Second Release 500 UAH
Купити

* Після оплати на вказаний вами e-mail буде висланий лист з QR-кодом, який необхідно буде пред'явити на вході. Зверніть увагу, що в разі використання поштового сервісу Gmail лист з квитком може потрапити в папку "Сповіщення", "Промоакції" або "Соцмережі".