Джозерс та LYKHO вирушають до Одеси 02.07

Img

Ця парочка артистів у рамках всеукраїнського туру завітає до Одеси зі своїми кращими хітами та унікальним концертним досвідом, який, можливо, більше ніколи не повториться. Сергій з Джозерс та Микита LYKHO на час туру стануть учасниками колективу один одного та дадуть небачений до того перформанс — подвійний за своєю силою та безмежний за потужністю відчуттів.

Джозерс – так звані калуські думери, що грають свою версію альтернативної поп-музики на основі пост-панку та електропопу з потужною лірикою для емпатичної терапії аутсайдерів. Після успішних перевидань «Ускладненого машинного біта» та «Абсолютної брехні» тільки господь знає, чого далі очікувати від авторів найбільш важких та життєвих пісень про любов та смерть.

LYKHO — сольний проєкт Микити Скоковського з пост-панк колективу Povod, потреба в якому з’явилась на початку російського вторгнення. Відтоді усі знають як втекти від жорстокості днів та сховати свій страх — під звуки металевих індустріальних барабанів, безмежно важких і тягучих гітар та сипучих ретросинтезаторів. Микита впевнено крокує сольно, зарекомендувавши свій фірмовий звук та манір, який не сплутаєш ні з ким іншим.

Частина прибутку з концерту буде відправлена у фонд Musicians Defend Ukraine.

Партнери – kontrabass promo та музичне видавництво ПОТОП. 2 липня Початок о 18:00
м. Одеса, More Music Club


Ранні пташки | Одеса 300 UAH

* Після оплати на вказаний вами e-mail буде висланий лист з QR-кодом, який необхідно буде пред'явити на вході. Зверніть увагу, що в разі використання поштового сервісу Gmail лист з квитком може потрапити в папку "Сповіщення", "Промоакції" або "Соцмережі".