Квитки
Концерт Артистки Чуприненко

Img

Бути вдома - це відчувати захищеність. Бути вдома - це відчувати свободу. Бути вдома - це відчувати, що тебе розуміють.

Дев`ятого вересня запрошуємо на сольний концерт Артистки Чуприненко, в простір документальних пісень та щирих емоцій. Цей вечір допоможе відчути себе живим, вразливим і чесним з самим собою.

Цим концертом Маруся запрошує нас на декілька годин опинитися в неї вдома, поділитися смішними і складними досвідами, відчути зсередини, на скільки широке Херсонське небо і на скільки солоне повітря.

Приходьте побути разом, подивитися один одному в очі, поспівати, помовчати і ще раз впевнитися в тому, що життя - це компанія. З любов`ю, ваша Артистка.

Артистка Чуприненко - це незалежний музичний проєкт сонграйтерки Марусі, амбасадорки степів морів Херсонщини. Маруся майстерно документує людські почуття, складаючи їх в щемливі історії в жанрі документальної пісні.


Зв'язатися з організаторами:
Instagram!

Продажі закрито


* Після оплати на вказаний вами e-mail буде висланий лист з QR-кодом, який необхідно буде пред'явити на вході. Зверніть увагу, що в разі використання поштового сервісу Gmail лист з квитком може потрапити в папку "Сповіщення", "Промоакції" або "Соцмережі".