Watch Me Serve

Img

Завершуємо Pride місяць з Ballroom культурою та Vogue 🔥

23 червня чекаємо тебе в OTEL’ 💫 Ми повертаємо формат, де вечірка поєднується з ballroom культурою, зберігаючи все за що ми любимо великі бали, але водночас створюючи більше можливостей для того, щоб розслабитися та просто have fun 💋

Це чудова можливість познайомитися з ballroom культурою, побачити батли крутих перформерів, насолодитися диско та хаус сетами (і не тільки 😉), та, звісно, надихнутися vogue танцівниками 😍

Більше інформації у нас в Instagram 💋

LINE UP

V-R - Він вже багато років грає на українських балах, а його сети ви могли почути в Closer, Arsenal XXII та барах Vognyk і HVLV. В його сетах переплітаються house, disco, indie dance та ballroom beats.

Croft - Ще один болрум діджей, який за останній рік остаточно закріпився в цій ролі. Крім того його можна було почути у Cult Motive, Community Cafe, Arsenal XXII, Portum. Серед жанрів надає перевагу techno, house та electro.

FC DC 18+

Дрес-код - banjee/chic from the street. Поєднуй «вуличний» стиль з більш вишуканими речами 💎💎💎 Дрес-код не обов'язковий, але ми дуже раді, коли ви долучаєтеся до створення загальної атмосфери

30 грн з кожного квитка будуть перераховані на збори ЛГБТК+ військових та їхніх підрозділів

*фейсконтроль може відмовити відвідувачу у вході на подію у випадку агресивної поведінки, наркотичного чи алкогольного сп'яніння та інших ознак, що можуть становити загрозу для гостей.
Кошти за квиток повертаються лише у випадку скасування заходу або його перенесення на іншу дату.

**не забувай, що перш за все це створена people of color ЛГБТК+ культура, тому в нашому просторі ми суворо засуджуємо гомофобію, трансфобію, расизм та інші прояви дискримінації.

Адреса: OTEL', вулиця Нижньоюрківська, 31, Київ
23.06
16:00-21:30

Квитки:
Early birds - 360 грн.

Перша хвиля - 460 грн.

На вході - 560 грн.

Контакти:
Instagram @watch_me_serve

Квитки

Watch Me Serve | Перша хвиля
23.06.2024

460 UAH

* Після оплати на вказаний вами e-mail буде висланий лист з QR-кодом, який необхідно буде пред'явити на вході. Зверніть увагу, що в разі використання поштового сервісу Gmail лист з квитком може потрапити в папку "Сповіщення", "Промоакції" або "Соцмережі".