Вишневий Вернісаж

Img

Ми раді запросити вас на Вишневий Вернісаж - благодійний концерт, що відбудеться 12 травня о 16:00 у культурному просторі КультМотив (Спаська 36/31). За час свого існування з 2020 року, цей фестиваль став місцем зустрічі як для нових облич української музичної сцени, так і для вже відомих артистів.

Разом ми прагнемо сприяти розвитку української музичної культури та надавати підтримку тим, хто цього найбільше потребує у складні часи сьогодення.

Лайн-ап:
KUGATESSA
Oi FUSK
Alice Change
VikaVishnya
BAH.ROMA
та secret guest🤫

dj ALINIKUS
dj Croft

Крім того, вас чекає особлива категорія "selected", де ви зможете насолодитися виступами зовсім молодих, але надзвичайно талановитих артистів.

Збираємо цього разу для нашого друга Ігоря Бондарева, третя окремо штурмова бригада, другий механізований батальйон, проти танкова рота (птб), щоб закрити його збір на пікап, пнб та реб.

Не пропустіть цю неймовірну подію! Квитки можна буде придбати також на вході у день концерту.

З нетерпінням чекаємо на всіх вас! 💙💛

Квитки

Вишневий Вернісаж | Early birds
12.05.2024

300 UAH

Вишневий Вернісаж | Special donation
12.05.2024

500 UAH

* Після оплати на вказаний вами e-mail буде висланий лист з QR-кодом, який необхідно буде пред'явити на вході. Зверніть увагу, що в разі використання поштового сервісу Gmail лист з квитком може потрапити в папку "Сповіщення", "Промоакції" або "Соцмережі".