Стрічка

Img

Це чи не найважливіша серед численних історій одного живого організму, що танцює та співає, вчиться та навчає, змінює зовнішність і своє культурне наповнення з віком, захоплюється розповідями та людьми, захищає кордони і бореться за правду, допомагає країні, ЗСУ та друзям, хворіє і видужує, словом, живе на повні груди й навіть вміє сміятися - над труднощами. Мова йде про Стрічкоткацьку фабрику, а історія називається Стрічка.

З радістю і зворушенням оголошуємо Стрічку 2023 - 20 та 21 травня за адресою Нижньоюрківська 31.

За два дні фестивалю на фабриці буде задіяно більшість її частин, які об'єднаються у єдину мережу музичних і мистецьких майданчиків та зон відпочинку. Сім локацій для виступів, біля півсотні артистів, у тому числі декілька інозмних гостей, нестандартні світлові рішення, увага до деталей та якості звуку, сучасні декорації на основі традиційних мотивів, фудкорт, та декілька супер-концертів у Дворі.

Це хоч і денна, проте повноцінна Стрічка - свято буття та зріз сучасної електронної танцювальної музики в контексті українських реалій, особливостей локальної сцени та архітектури фабрики. Наразі реалії змінилися, тож ми відчуваємо ще більшу необхідність у цій події, бо окрім очевидного культурного значення вона каже: танець - це життя.* Після оплати на вказаний вами e-mail буде висланий лист з QR-кодом, який необхідно буде пред'явити на вході. Зверніть увагу, що в разі використання поштового сервісу Gmail лист з квитком може потрапити в папку "Сповіщення", "Промоакції" або "Соцмережі".