СТРІЧКА 2024

Img

18 та 19 травня, Стрічкоткацька фабрика

На нашій афіші можна побачити обриси майже всіх постерів попередніх Стрічок, що злилися в одне розпливчасте зображення, яке от-от розколеться на декілька уламків. У спогадах цей фестиваль, як і все наше життя, перетворився на один щасливий сон, в якому оселилися багато усміхнених примар минулого. Ми вирішили зібрати їх всіх докупи й розірвати на шматки - без болю, а лише із вдячністю - та влаштувати наступну Стрічку, в чомусь нову, бо часи змінилися, але як і раніше затишну. А з тих уламків зробити дивні наліпки, прінти для нової серії футболок та всю візуальну кампанію, щоб вже точно відпустити: як раніше вже не буде. 

Цим тізером оголошуємо Стрічку 2024. Фестиваль сучасної електронної музики у новій подобі та в своєму повному обсязі (окрім ночей) відбудеться в суботу та неділю, 18 та 19 травня, на Стрічкоткацькій фабриці. Що змінилося, окрім контексту сучасності: дещо менше декорацій та більше сценографічних світлових рішень, дещо більше сучасних та гостроденних концертів на різних локаціях замість танцювальних сетів. Причал, звісно, на місці.   

Запросили приблизно півсотні артистів, серед них декілька чудових закордонних гостей, будуємо сім музичних майданчиків, і традиційно фудкорт. Готуємо видовищне відкриття у Дворі та декілька артінсталяцій від українських митців. 

Лайнап, повний постер, подробиці та все інше - трошки згодом.

Квитки