HYTEK

HYTEK їде шоукейсом з дводенним лайн-апом до Львова! Відкриваємо серію благодійних вечірок для львівʼян, тернополян та гостей з інших міст.

Вечірка, що не відбулася 26 лютого, повинна була стати особливою – річниця існування проєкту HYTEK. Проте 24 лютого ₚосія змінила наші плани. Тож ми були вимушені перенести наш івент до спокійніших часів та швидко адаптуватись до воєнного становища в країні, до нового порядку.

Раніше метою був розвиток та розширення культурнуго простору України, зокрема Тернополя, в якому все починалось. Але зараз, існують інші першочергові проблеми – зібрати кошти для тих і тим хто цього зараз найбільше потребує, захисники та захисниці в тилу. І ми долучаємось до цього. Україна переможе, ми непереможні, допоки існуємо і можемо сприяти найшвидшому досягненню мети.

*Нашою мрією завжди було виступити за межами Тернополя. Веземо знакове індастріал техно, електро. За пультами від HYTEK стоять Foka17s, Igor God, Vovchok.

Лайн-ап суботи (20 серпня)
ŸDV(Чернівці)
Louwave&Splinter(UA) (Львів/Одеса)
Vovchok (Тернопіль)
Foka17S (Львів)

Лайн-ап неділі (21 серпня)
Axt (Київ)
Inccorest Waves (Київ)
Symonenko live (Київ)
Igor God (Тернопіль)

Відбудеться HYTEK в Клубі 151, але не за звичаних умов. Ми облаштовуємо локацію таким чином аби передати відчуття ночі, аби ви відволіклись від повсякденності. Ви отримаєте ту невимушену атмосферу, яка панувала до широкомаштабного вторгення і за якою усі сумуємо.

Увесь прибуток ми надсилаємо нашим друзям у фонд Musicians Defend Ukraine
https://www.instagram.com/musicians_defend_ukraine/.

Ціна до 18.08
1 день – 250 грн
2 дні – 500 грн

Ціна на вході 300 грн


Квиток (1 день) 250 UAH
Купити
Квиток (2 дні) 500 UAH
Купити

* Після оплати на вказаний вами e-mail буде висланий лист з QR-кодом, який необхідно буде пред'явити на вході. Зверніть увагу, що в разі використання поштового сервісу Gmail лист з квитком може потрапити в папку "Сповіщення", "Промоакції" або "Соцмережі".