Garage Fest 24

Img

Котики, ми раді повідомити, що 13 липня відбудеться благодійний музичний фестиваль Garage Fest 2024!!! Готуємо багато цікавенького: на фестивалі буде одночасно функціонувати дві сцени - live stage - де будуть грати гурти, мош, слем і все як ви любите; electronic stage - це танцювальний простір, де будуть качати зал улюблені місцеві та запрошені діджеї. Найкращій звук в Запоріжжі від @adsr_sound , світло та лазери від @muzlight.

Live stage:

0%Mercury @zeropersentmercury (Харків) — хаотичний металкор із жіночим екстрим-вокалом. В липні 2023 року маткор-гурт з Харкова 0%Mercury виступив на сцені найбільшого метал-фестивалю світу Wacken Open Air, який щорічно проходить у Німеччині. Гурт також взяв участь у конкурсі Wacken Metal Battle, де посів третє місце серед команд із 30 країн світу.

First to Die @first2diecrew (Київ) - це концентрована антиімперська ненависть, що вилилась в термоядерну суміш грайндкору та хардкору. У них немає душі, серця з гнилого м'яса, а їхні виступи плавлять стіни. Ти маєш побачити їх наживо!

DISTRESS @distress.ua (Запоріжжя) - легендарний запорізький old school death metal гурт. Під час їхнього виступу біля сцени завжди спекотно і мало хто залишається осторонь від божевілля, що там відбувається!

Chains Off (Запоріжжя) - молодий гурт , що складається з досвідчених музикантів. Хлопці круто запалюють зал своєю музикою в стилі nu metal.

Reзak @rezak.ua (Запоріжжя) - дуже перспективний молодий гурт, що грає та співає панк українською. Їхня музика нікого не залишає байдужим.

Electronic stage:

SVZZ (Київ)

CANTRUST (Київ)

MAX SHADE (Запоріжжя)

DI WAY (Запоріжжя)

BSLV (Запоріжжя)

ARIES (Запоріжжя)

Місце проведення: креативна платформа "Млин" @mlyn_platform вулиця Сергія Серікова 30

Дата: 13.07.2024

Відкриваємо двері о 15:00

Ну, і як завжди, будемо розважати вас не тільки якісною музикою: Смачні напої від Lezobar, найкращі хот-доги та смаколики від @oplesky_craft_foods, чаювання з @tea_club_zp, ігрова чіл-зона @planetaobezan, кастомні речі від @klaksart. Фотографує @sasha_har4uk

Всі кошти з фестивалю підуть на авто для 157 ОПБр, де служить наш друг Олег Мороз, відомий гаражнікам як Олег Імп @oleg_13_imp . Авто потрібно для виконання завдань на Запорізькому напрямку. Загальна сума збору - 160 тис. грн

Квитки