Люта Любов

Img

Любов потребує зусиль. Подекуди лютих зусиль. Тому що будь-який добрий намір не вартий нічогісінько без дії. Все життя ми деремося на гору, у якої, здається, немає вершини. Але не всі маршрути вірні, тому іноді доведеться трохи спуститися, щоб обрати інший шлях і знову йти вгору, до того ж часом з багажем. А ще буває, шлях вірний, але раптово сходить лавина і треба вибиратися.

Але без паніки! От вам добра новина: як і з усім іншим, у танці теж іноді треба докласти зусиль, щоб почати рухатися під музику (якщо вона хоч трошки резонує з вами), і якщо увійти в грув, зупинятися вже не схочеться, а зусилля перетворяться на безтурботну радість, якої ми врешті-решт і прагнемо. А ще багато красивого зустрічається на шляху, якщо не поспішати та дивитися по сторонах. Мабуть, про це наша вечірка Люта Любов. 

Рушій голландського хаусу Борис Вернер, як і всі іноземні гості, зробить зусилля, щоб вдруге приїхати до Києва ділитися своїм баченням груву. Дякуємо. До нього приєднаються Рома Кримський та Рустам Бабаєв. На другому танцмайданчику - у просторі школи Клоузер Коннекшнс - почуємо бек-ту-бек від викладача цієї ж школи Wieroloman та одного з кураторів проєкту Gasoline Radio Саши Ушенко, а ще виступ представниці формації Feminine Насті Слуцької. 

То що ж, друзі, любіть люто, вдягайтеся святково, танцюйте у забутті. 


Квитки