HYTEK 28/01 (charity edition)

Img

Для Хайтеку 2023 рік — це рік планів та можливостей. Наша ціль – відкрити для української електронної сцени новий погляд, викреслити всі шаблони, стереотипи, перетворити вечірку на подію, яку важко пропустити. Львів перше місто, якому ми відкрилися, познайомивши вас з концепцією HYTEK, талановитими виконавцями та увагою до дрібниць, з яких складається увесь процес організації.

Раді презентувати довгоочікувану січневу подію у Львові. Після літнього івенту залишилося багато приємних спогадів, а також вдалось зібрати немалу суму для фінансової підтримки ЗСУ. За мету взято все найкраще, що цінують відвідувачі Хайтек[-у] – локацію підготовлено таким чином, аби вам було комфортно, звучанння було на вищому рівні, а світло могло зігріти вас, пронизуючи теплим промінням ламп розжарювання.

Ідеальний лайн-ап для нас – це лайв-виступи одного або декількох виконавців, на цей раз їх аж троє – Ma-Gooch (Франківськ), Motoblok (Тернопіль), Friedenstreich (Львів). Та не менш потужні 4 ді-джей сети в обличчі Igor God (Тернопіль) та Faraday (Луцьк), Foka17s та Danny Dier — підтримають локальну львівську сцену.

Цей рік потребує не менших донатів та зусиль. Отож ми пишаємось собою та вами за участь у третій благодійній події від Хайтек. Частина прибутку буде спрямована до фонду «ПРОМІНЬ ПОВАГИ», у яких завжди великі запити на допомогу від звичайних людей та військових.

Окрім музики, у візуальній частині будуть представлені роботи Дзвінки та Софії.

І партія – 20 квитків по 350 грн (лише електронні)
В наявності паперові та електронні
ІІ партія до 19.01 – 400 грн
ІІ партія – до 27.01 – 450 грн

ціна на вході – 500 грн


ІІ партія 400 UAH
Купити

* Після оплати на вказаний вами e-mail буде висланий лист з QR-кодом, який необхідно буде пред'явити на вході. Зверніть увагу, що в разі використання поштового сервісу Gmail лист з квитком може потрапити в папку "Сповіщення", "Промоакції" або "Соцмережі".