21.07 | Bridgerton story|19:30

Img

Київ, усім відомий своєю вишуканістю та культурним блиском, запрошує вас на вечірній концерт камерної музики – подію, яка обіцяє стати перлиною нашого літнього сезону. Відбуватиметься він в аристократичному серці міста, де вишуканість кожного архітектурного елементу є справжнім твором мистецтва. Суспільство вишукане, але неначе маскарад, де за вишитою ширмою криється море таємниць.
Серед кришталевих люстр та закутків саду, буде лунати музика, яка допомагає втягнути слухачів у світ грації, суспільної гри та кохання, де кожна нота відтворює тонкі відчуття і внутрішні конфлікти персонажів.
Музика до серіалу "Бриджертони" є одним із найяскравіших його елементів, який допомагає створити атмосферу епохи регенства з інтригою, романтикою та елегантністю. Головний композитор серіалу - Крістофер Вілсон-Лоуренс - спродюсував і аранжував вражаючий саундтрек, який поєднує класичні твори з сучасними інтерпретаціями. Прозвучать також сучасні версії пісень, виконані у стилі тогочасних балів та вечорів.
Ми об’єднали всю унікальність та витонченість музики до найвідоміших серіалів про англійську культуру в різних часових періодах.
На концерті також звучатиме музика до серіалів:
Bridgerton
The Crown
Downtown Abbey
The Queen`s Gambit
Sherlock Holmes та ін.

Запрошуємо на welcome drink 🥂 з 19:00.

🗓️21 липня 19:30 📍 Vozdvyzhensky boutique hotel (внутрішній дворик) (Київ,вул.Воздвиженська 60 а,б)

У разі несприятливих погодних умов концерт буде перенесено на іншу дату. Всі квитки залишаються дійсними. Повернення квитків здійснюється за запитом до організаторів не пізніше ніж за 24 години до початку концерту.

Квитки закінчилися

* Після оплати на вказаний вами e-mail буде висланий лист з QR-кодом, який необхідно буде пред'явити на вході. Зверніть увагу, що в разі використання поштового сервісу Gmail лист з квитком може потрапити в папку "Сповіщення", "Промоакції" або "Соцмережі".