7.04|Night Tango Story|18:00

Img

Тиша в залі, полум’я сотень свічок і в повітрі вирує кохання. Коли музика говорить мовою кохання та серця починають битись в унісон - звучить танго. Кожна композиція це окрема історія двох сердець, життів та почуттів.

Цей вечір буде звучати нічними вулицями Буенос-Айресу , коли місто запалює вогні можна відчути справжнє танго. Унікальний стиль Астора П’яццоли надихнув мільйони людей у всьому світі, цього вечора його музика звучатиме у виконанні камерного ансамблю «Char». Щоб відчути як творив композитор та як звучали танго в його виконанні ми відтворимо реальну картину з життя композитора коли він повернувся в Аргентину та грав в клубах на бандонеоні з різними музикантами. Саме завдяки бандонеону музика аргентинського танго набула неймовірно проникливого звуку, яке приваблює мільйони шанувальників цього жанру. Не пропустіть можливіть почути як звучить справжнє танго «Великого Астора».

Відчуй з нами Night Tango Story у виконанні камерного ансамблю «Char orchestra».

повернення квитків здійснюється за запитом до організатора, не пізніше 24 годин до проведення події

📆 7 квітня 18:00
📍Будинок Актора, вул.Ярославів Вал, 7 , Київ.

Квитки закінчилися

* Після оплати на вказаний вами e-mail буде висланий лист з QR-кодом, який необхідно буде пред'явити на вході. Зверніть увагу, що в разі використання поштового сервісу Gmail лист з квитком може потрапити в папку "Сповіщення", "Промоакції" або "Соцмережі".