Summer лірик вайб

05-07-2024

Нарешті! Готові анонсувати вам ліричний концерт для тих, хто полюбляє слухати сучасну українську музику в затишній і спокійній атмосфері💜

Ми зібрали в КультМотиві нову українську сцену з творчістю, яка не залишить вас байдужими!

LERIA — свій шлях в музиці почала з фортепіано, проте дуже скоро зрозуміла, що деколи їй бракує слів і почала співати. Музика артистки пронизана її життям та емоціями, доповнена чуттєвою грою на фортепіано. LERIA своїми піснями наче дає зрозуміти слухачам, що вони не самі в своїх переживаннях, адже ми часто проживаємо схожі емоційні сценарії.

ULYA — це ніжний дотик поп-джазу, що торкається сердець. Інтимність почуттів та ліричний вайб огортає, як теплий плед і дарує затишок. Психологічні сенси та емоційні тексти, додають пікантності авторським проєктам співачки.

polifilin — молода артистка з Києва, яка тільки починає робити перші кроки в сторону власної музичної кар’єри. Хоча досвіду на сцені і у виконані каверів у неї було чимало, вона все відкладала старт сольного проекту, і тільки восени ʼ23 вийшов її дебютний трек «почуття». Наразі polifilin продовжує творити і не збирається зупинятися!

ZAITCEV - сольний інді-рок проєкт криворізького виконавця. Заснував професійний музикант і актор Зайцев Андрій: «З самого дитинства був у творчості. Був, є, і буду! Взагалі я дуже творчий на голову». Поглинаючись у творчість даного виконавця, ви познайомитесь з його тарганами в голові, дізнаєтесь про його невпевненість, відчуєте біль невзаємного кохання і ще багато-багато чого цікавого.

💜ДЕ? Культ Мотив, вул. Спаська 36/31
💜О КОТРІЙ? 18:00
♥️ВАЖЛИВО! Якщо хочете сидіти за столиком, завчасно забронюйте його через директ інстаграму Культ Мотива (@cult.motive) або за номером телефону 063 268 25 07

Квитки:
320 грн — передпродаж
380 грн — на вході

Купуйте квитки і до зустрічі на концерті!

Ціна: від 320 UAH

Місце проведення: Культ Мотив, вул. Спаська 36/31

Квитки