10-04-2025
Про захід
Вперше Пиріг і Батіг у залі МЦКМ!
Якщо ви оплатили квиток і протягом години він не надійшов вам на пошту, то обов’язково перевірте папку «спам». Якщо ж і там немає, то звертайтесь до концертного організатора, він вам допоможе
Контакт організатора
Протягом 2024 року гурт Пиріг і Батіг з нішевого фолькового колективу, який шанують і слухають у вузьких колах львівської та київської інтеліґенції, трансформувався у відомий колектив, навіть особливе культурне явище, навколо якого формується новий пласт поціновувачів українського писаного слова.
За рік було чимало музичних звершень.
Пісня «Гаї шумлять» на слова Павла Тичини була написана десятиліття тому, і лиш зараз отримала народне визнання та популярність.
Навесні 2024 року вийшла перша частина музичного триптиху «Замордовані. Подзвін перший». Вона містить 12 композицій зі словами загиблих та знищених радянським редимом українських митців, серед яких Микола Леонтович і його «Щедрик», кілька композицій на вірші Василя Стуса, а також поезія Євгена Плужника, Миколи Вороного тощо.
В грудні гурт випустив збірку «Колядницький», що складається із 12 колядок різних регіонів. Альбом демонструє не тільки обрядову різноманітність, а й досліджує мовні та світоглядні особливості різних регіонів нашого Краю.
Пиріг і Батіг провели більшу частину року в турах, виступали в Україні та закордоном. Виступи маленьких локальних спільнотах Харкова та деокупованих селах Слобожанщини чергувались з великими концертами у Національній філармонії України в Києві, Львівській філармонії та великих залах по всій країні. Наступного року до випуску готуються наступні частини триптиху «Замордовані» та ціла низка різних творчих проєктів.
10 квітня, 18:30
МЦКМ Алея Героїв Небесної Сотні, 1 Київ
Пиріг і Батіг — винятковий музичний проєкт в сучасному українському культурному просторі. Лідер колективу Мар’ян Пирожок досліджує українську поетичну спадщину і на її основі разом з академічними музикантами створює камерну барокову музику. Гурт описує свій стиль як “співана поезія” або “декламація у віршах”, така форма обрана задля глибшого дослідження української мови та поетики й популяризація їх через музику.
Детальніше ознайомитись із творчістю гурту можна на YouTube каналі.
Збираємо кошти на ЗСУ, 20% з прибутку та 100% з аукціону піде на фонд Musicians Defend Ukraine
Місце проведення: МЦКМ, Алея Героїв Небесної Сотні, 1, Київ
Квитки
* Після оплати на вказаний вами e-mail буде висланий лист з QR-кодом, який необхідно буде пред'явити на вході. Зверніть увагу, що в разі використання поштового сервісу Gmail лист з квитком може потрапити в папку "Сповіщення", "Промоакції" або "Соцмережі".