Літня Кухня @ Дача Келлер

23-06-2024

Влітку хочеться відпочити від потоку міської метушні та виплисти на Дачу! Джангл Кітчен, пропонує зібратись! Всім поціновувачам джангл драм енд бейсу та дабстеп фанам є можливість роззнайомитись краще в комфортних умовах Літньої Кухні. Сонце, улюблена музика лунає з саундсистеми, смачна їжа, прохолодні напої, коктейлі, трав'яний чай та смаколики в колі дружньої компанії і в затишній тіні садка Дачі.

З вікна кухні буде лунати музика від шефів: TRNGLM (XOВАНКА) та DJ SIEDIN А також від резидентів: Airbass b2b Slimjah, Dub.in.Sky, The Lumb

На нашій кухні окрім заявлених DJ, також діє функція "відкритого пульту"! Jungle Drum and bass and any kind of Dubstep. Флешка або вініл. Є бажання взяти участь? Пиши нам в приватні.

Вечірка Літня Кухня має благодійний характер. Одна з задач заходу, зібрати кошти на потреби бойових формувань та привернути увагу до волонтерських ініціатив.

Дрес-код: літній, дачний, зручний, кольори вітаються.

Заборонено проносити: їжу та напої, наркотичні речовини, небезпечні предмети, газові балони, зброю, фарбу, тощо.

Ми прагнемо зробити ваше перебування на вечірці якомога комфортніше: попіклувались про додаткову вентиляцію локації, апаратні рішення по звуку та візуалізації, фірмовий декор, фудкорт та маркет речей. Тому просимо вас поводитись привітно, люб'язно та з повагою до всіх відвідувачів та персоналу заходу. В інакшому разі ми попросимо вас покинути вечірку 🙏🏻

Захід можуть відвідувати особи 19+ УБД та діючі військові - вхід вільний при показі документів

Ціна за вхід: 350 - Передпродаж l 400 - В день івенту До 17:00 l 500 - В день івенту Після 17:00

Ціна: від 250 UAH

Місце проведення: Dacha.Keller (кирилівська 71)

Квитки